intro-whole-image_produkty

Prvá pomoc pre deti aj dospelých

Spoločnosť HARTMANN - RICO spol. s r.o. pre vás pripravila ucelenú radu kvalitných náplastí značky Cosmos ®. Všetky jej produkty zodpovedajú najmodernejším lekárskym kritériám, príjemne sa nosia a účinne urýchľujú hojenie.

Výhody náplastí Cosmos®:

  • cielená liečba konkrétneho problému - oparov, pľuzgierov, popálenín, odrenín atď.,
  • urýchlenie hojenia rany až o niekoľko dní,
  • hypoalergénne, dokonale priedušné prevedenie,
  • výborná priľnavosť aj na problematických partiách,
  • neobmedzujú v pohybe a ľahko sa odstraňujú.

Náplasti pre malých aj veľkých

Vďaka jednoduchým názvom sa v produktoch Cosmos ľahko zorientujete - stačí si vybrať náplasť podľa konkrétnej potreby. Základné náplasti na odreniny, pľuzgiere, popáleniny alebo kurie oká by nemali chýbať v žiadnej lekárničke.

Myslíme aj na boliestky vašich najmenších. Pripravili sme pre nich náplasti pre deti s obľúbenými obrázkovými motívmi. Malí aj veľkí následne ocenia praktické náplasti do vody, s ktorými sa môžete bez obáv vydať na kúpalisko alebo rovno k moru.

Stop nepríjemným oparom

Herpes vírusy často útočia v tej najmenej vhodnej chvíly. Zbavte sa ich pomocou revolučných náplastí na opary, ktoré upokojujú, liečia a zabraňujú ďalšiemu prenosu infekcie. Opar diskrétne zakryjú a neobmedzia vás ani pri jedle či pití.

Úľava pri bolestiach svalov a kĺbov nielen pre športovcov

Od bolestí svalov a kĺbov rozličného pôvodu uľaví hrejivá náplasť s levanduľovým extraktom. Uvoľňuje po fyzickej námahe, pomáha upokojeniu a regenerácií po úrazoch aj pri chronických problémoch pohybového aparátu.