Správny výber náplasti

intro-400px-spravnyvyber

Každá náplasť má svoj konkrétny účel a spôsob použitia. Existuje široká ponuka rôznych druhov. Náplasti Cosmos® majú jednoduché slovenské názvy, ktoré uľahčujú orientáciu v sortimente a uľahčujú tak výber.

  • Vyberajte náplasť priamo na konkrétny problém. Len tak môže splniť to, čo od nej očakávate. Ak nakupujete náplasti len preventívne, pozrite sa na odporúčané zloženie domácej lekárničky a základnej výbavy na cesty.
  • Pri výbere zohľadnite každý detail. Kupujete náplasť pre dieťa alebo dospelého? Postačí, keď bude odolná proti vlhkosti alebo sa s ňou pôjdete aj kúpať? Budete ju nosiť aj pri športe?
  • Dajte pozor aj na správnu veľkosť a tvar. Príliš malé náplasti môžu robiť problémy pri nalepovaní. Preto voľte vždy radšej väčší rozmer - náplasti Cosmos® môžete ľahko upraviť nožnicami. Na odreté kolená a lakte našich najmenších ponúkame špeciálne náplasti pre deti.
  • Premýšľajte, čo od náplasti očakávate. Produkty Cosmos® ranu nielen prikryjú, ale tiež účinne urýchlia proces hojenia konkrétnych drobných rán - vyberať môžete z náplastí na opary, pľuzgiere, popáleniny, odreniny aj kurie oká. Všetky spomínané druhy sú vybavené špeciálnymi hojivými a upokojujúcimi vankúšikmi.
  • Ak potrebujete zregenerovať po záťaži alebo vás trápia bolesti svalov a kĺbov, vyskúšajte špeciálne hrejivé náplasti.